21 Şubat 2013, Perşembe Tarihli Haber


21 Şubat 2013, Perşembe Tarihli Haber

Şişecam Sosyal Tesisleri içerisinde bulunan Cammekan Restaurant, hafta içi canlı müzik etkinliğini 27 Şubat Çarşamba akşamından itibaren başlatıyor. Her Çarşamba akşamı farklı bir konsept ve civardaki tek bar tarzı Müzik ile misafirlerini ağırlayacak olan Cammekan Restaurant, şehrin gürültüsünden uzak, doğayla baş başa kalabileceğiniz bir mekanda canlı müzik etkinliği ile sizi stres ve yoğunluktan uzaklaştıracak.

Denizin mavisi ile yeşilin birleştiği noktada, güneşin batışının en güzel seyir noktasından sizlere merhaba diyen Cammekan Restaurant?ta artık Çarşamba akşamları çok daha farklı olacak.

Muhteşem Marmara Denizi ile keyifli seyir noktası olan Cammekan Restaurant’ta canlı müzik eşliğinde yemeğinizi yiyebilecek günün bütün yorgunluğunu ve stresini atabileceksiniz.

Cammekan Restaurant?ın Müdürlüğünü yapan Zafer Özen, haftanın tam ortasında Çarşamba akşamları yoğun iş stersine ara vermek amacı ile farklı bir konseptle misafirlerine canlı müzik ziyafeti sunacaklarını belirterek, her hafta bu etkinliğin devam edeceğini söyledi. Zafer Özen, ilk etkinliğin 27 Şubat Çarşamba akşamı usta yorumu ile Çağdaş ile başlayacağını ,her hafta devam edeceğini ve gelen misafirlerin çok eğleneceklerini , her bütçeye ve damak tadına uygun çeşitli fiks mönüler olacağını da sözlerine ekledi.